Miał przy sobie 80 torebek z amfetaminą

Błonie

Mieszkaniec Błonia został zatrzymany za handel narkotykami. Policjanci znaleźli przy 25-letnim Jarosławie M. aż 80 „dilerek” z amfetaminą. Dodatkowo w domu posiadał elektroniczną wagę i kolejnych 160, ale pustych, torebek foliowych.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach sprawdzili jedną z informacji, którą otrzymali w sprawie mieszkańca gminy Błonie. 25-letni mężczyzna miał handlować narkotykami. Policjanci udali się zatem do miejsca jego zamieszkania żeby to sprawdzić.

– Znanego im osobiście mężczyznę zauważyli w momencie, gdy jechał na rowerze. Gdy do niego podjeżdżali, ten na widok funkcjonariuszy, próbował ratować się ucieczką. Do pościgu dołączyli również policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z błońskiego komisariatu – informuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy KPP Dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Mężczyzna nie uciekł policjantom. Po kilku minutach próba ominięcia policjanta zakończyła się upadkiem do rowu. Jarosław M. został zatrzymany i trafił do komisariatu. W torbie, którą miał przy sobie znaleziono 80 foliowych torebek z białym proszkiem. Badanie narkotestem wykazało amfetaminę.

W toku dalszych czynności policjanci zgromadzili materiał dowodowy, który potwierdził, że mężczyzna udzielał narkotyki innym osobom w celu osiągnięcia korzyści materialnej. Prokurator przedstawił Jarosławowi M. zarzuty posiadania oraz udzielania amfetaminy. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.