Łódki i kajaki już na Stawach Walczewskiego

Grodzisk Maz.

Jeśli nie wyjechaliście na majówkę a chcecie aktywnie spędzić czas to koniecznie wybierzcie się do Grodziska Mazowieckiego. Tam na Stawach Walczewskiego można wypożyczyć wodny sprzęt i cieszyć się wolnymi dniami na łonie natury.

Zgodnie z zapowiedziami a Stawach Walczewskiego pojawił się sprzęt wodny. Jeszcze w piątek wszystko wskazywało na to, że uruchomienie wodnych atrakcji w majówkę nie będzie dobrym pomysłem. Deszcz i chłód nie zachęcały do wychodzenia z domu. – Chcemy mieć wszystko gotowe na majówkę. Nawet jeżeli nie będzie bardzo ciepło, to na pewno znajdą się chętni do skorzystania z tych atrakcji – mówił nam w piątek Mariusz Smysło, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.

Zgodnie z zapowiedziami już w sobotę pierwsi chętni mogli wypożyczyć kajak, łódkę lub rowerek wodny. Co prawda za wypożyczenie sprzętu trzeba zapłacić, ale niewiele.  – Za dwuosobowy kajak zapłacimy 8 zł za godzinę, pięcioosobową łódź wiosłową 10 zł, rowerek wodny również pięcioosobowy 10 zł oraz żaglówka 20 zł. Czyli nie są to ceny „od osoby” tylko za dany sprzęt. Ze sprzętu będzie mógł skorzystać każdy, wyjątek tutaj stanowią żaglówki, które będą mogły wypożyczyć tylko osoby posiadające tzw. patent – zaznacza Mariusz Smysło, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.

A Wy korzystaliście już z atrakcji dostępnych na Stawach Walczewskiego?

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.