Lista najemców się zapełnia

Pruszków

Niektórzy już odliczają czas do otwarcia pierwszej galerii handlowej w Pruszkowie. Nowa Stacja zapełnia listę swoich najemców.

Otwarcie Nowej Stacji w Pruszkowie zaplanowano na październik,a sama komercjalizacja obiektu dobiega końca. Do listy najemców dołączyła kolejna firma. – Lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne – to sieć produkująca lody w sposób rzemieślniczy w oparciu o świeże owoce świeże mleko i śmietanę. Zmniejszona zawartość tłuszczu, cukru, brak sztucznych ulepszaczy i świeżość – to wszystko sprawia, że ich smak jest genialny. Już za 3 miesiące będziemy mogli się o tym przekonać w Nowej Stacji! – możemy przeczytać na facebookowym fanpage’u galerii. 

Lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne to kolejny punkt gastronomiczny wzbogacający ofertę food courtu Nowej Stacji. Oprócz lodziarni znajdziemy tu m.in. KFC, Pizzę Hut  czy Olimp.

 Na liście najemców znajdują się również:
– Orsay
– Reserved,
– Reserved Kids,
– Sinsay,
– Multikino,
– H&M,
– Jysk,
– Carrefour,
– CCC,
– RTV Euro AGD,
– Vision Express,
– Orange,
– Play,
– Fitness Zdrofit,
– Sala Zabaw Fikołki,
– Czas na Herbatę,
– Uczy i Bawi,
– TUI,
– Swiss,
– YES,
– Empik,
– Deichmann. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.