Letnie atrakcje w Milanówku

Milanówek

W tym roku milanowski basen nie będzie czynny. Jednak na osłodę przygotowano wiele innych atrakcji dla mieszkańców miasta-ogrodu. Co znajduje się w ofercie? Sprawdźcie sami.

1 lipca wystartowała strefa atrakcji na terenie basenu miejskiego w Milanówku. Przez całe wakacje będzie można skorzystać z boiska do siatkówki, zajęć plenerowych z animatorami, oferty gastronomicznej, a także kina letniego na leżaku. Wszystko bezpłatnie. Wstęp na teren możliwy jest od godz. 10.00.

Każdy dzień tygodnia odpowiada konkretnej formie rozrywki. Od poniedziałku do soboty w godzinach 12.00-14.00 będą odbywać się zajęcia dla najmłodszych. Jakie? Poniedziałek – kometka, gry i zabawy sportowe, wtorek – gry planszowe, gry i zabawy sportowe, środa – zabawy animacyjne, czwartek – gry zręcznościowe, piątek – kometka, gry i zabawy sportowe, sobota – zabawy animacyjne. Ponadto w każdą niedzielę o godz. 12.30 będzie można podziwiać teatrzyk dla dzieci.

Nie zapomniano również o tych, którzy są nieco starsi. Sobotnie wieczory zarezerwowano dla fanów dobrego kina. Co tydzień o godz. 21.00 będzie funkcjonowało Milanowskie Kino Letnie. Zatem pierwszy seans powinien odbyć się już dziś, 2 lipca. Jakie filmy zostaną wyświetlone? Tego milanowski magistrat nie zdradza.

Natomiast inauguracyjny spektakl dla najmłodszych wystartuje już jutro, 3 lipca o godz. 12.30. Program niedzielnych teatrzyków dla dzieci prezentujemy poniżej:
3 lipca, godz. 12.30 „Trzej muszkieterowie” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Wariacja
10 lipca, godz. 12.30 „Kraina z lodu” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Fantazja
17 lipca, godz. 12.30 „Indianie” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Wariacja
24 lipca, godz. 12.30 „Korsarz” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Wariacja
31 lipca, godz. 12.30 „Miś Jogi – o ekologii” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Fantazja
7 sierpnia, godz. 12.30 „Sirotka Marysieńka” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Fantazja
14 sierpnia, godz. 12.30 „Magiczna podróż Odyseja” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Wariacja
21 sierpnia, godz. 12.30 „Baśń Afrykańska o Słońcu i Księżycu”  spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Wariacja
28 sierpnia, godz. 12.30 „Piracka Wyspa” spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Fantazja

O tym dlaczego milanowski basen miejski nie będzie funkcjonował w tym roku można przeczytać tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.