Kup bilet na WKD w SkyCash

Kolej

Od dziś podróżujący pociągami Warszawskiej Kolei Dojazdowej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji SkyCash.

Każdy może zainstalować w swoim telefonie aplikację i dokonać rejestracji w systemie SkyCash, a potem zasilić konto. Jak dokonać zakupu biletu? Z dostępnego menu należy wybrać zakładkę „Koleje Regionalne” i dalej „WKD”. Kolejny krok to wybór strefy czasowej, daty i godziny przejazdu, rodzaju ulgi i liczby pasażerów. Co ważne, bilet zapisuje się w pamięci telefonu, dzięki czemu w dowolnej chwili można go okazać kontrolerowi.

Rozwiązanie proste i zarazem szybkie. – Popularność mobilnych biletów stale rośnie. W końcu nikt z nas nie lubi stać w kolejkach i zastanawiać się czy na pewno uda się dokonać zakupu przed odjazdem pociągu. Aplikacja, którą można mieć zawsze pod ręką pozwala całkowicie o tym zapomnieć – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.

Należy wspomnieć, że ze SkyCash mogą korzystać osoby posiadające telefony komórkowe z systemem operacyjnym iOS, Android lub Windows Phone. Aplikacja dostępna jest również w dedykowanych sklepach. Można ją pobrać wpisując w przeglądarce internetowej adres m.skycash.com lub wysłać wiadomość SMS o treści 1 na numer 510 510 205.

Warszawska Kolej Dojazdowa chce sprawdzić, czy takie rozwiązanie spotka się z aprobatą pasażerów. Zakup biletów poprzez aplikację SkyCash to system pilotażowy, który ma obowiązywać do końca marca.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.