Wygraj bilety na noworoczny koncert Mazowsza [WYNIKI]

Koncert

Dla naszych czytelników mamy kolejny kolejny konkurs. Do wygrania są bilety na niedzielny koncert zespołu Mazowsze.

Koncert Noworoczny zespołu Mazowsze to już stały punkt w kalendarzu kulturalnym regionu. W programie koncertu nie może zabraknąć kolęd i pastorałek, które dzięki subtelnej idealnie wpisują się w świąteczny nastrój. Koncert Noworoczny podobnie jak i wszystkie inne spektakle Mazowsza to niezwykle barwne widowisko. Artyści zaprezentują efektowne choreografie z repertuaru „Mazowsza”. Nie zabraknie również tradycyjnych kostiumów z różnych regionów Polski.

Wspólnie z zespołem Mazowsze dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są bilety na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 14 stycznia o godz. 17.00. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy w środę 10 stycznia o godz. 13.00 wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Koncert Noworoczny” a w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy. Cztery osoby, których maile jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę otrzymają podwójne bilety na to wydarzenie. 

Lista nagrodzonych:
Bogumiła Jaszczyk
Marta Musiał
Monika Gieroń
Emilia Konopka

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.