Wygraj bilety na koncert zespołów Akcent i Skaner [WYNIKI]

Koncert

Jeśli są wśród Was fani muzyki Disco Polo to mamy dobrą informację. Już 24 lutego w Pruszkowie wystąpią grupy Akcent i Skaner.

Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele, to zespół, który zna większość z nas, nawet jeśli fanami muzyki nurtu Disco Polo nie jesteśmy. Piosenkę „Przez twe oczy zielone” wypromowali całkiem nieświadomie piłkarze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Zespół na czele na swoim koncie ma aż 16 albumów, a oprócz wspomnianego już utworu wylansował takie przeboje jak: „Dziewczyna z klubu disco” czy „Pragnienie miłości”.

To jednak nie koniec. Na lutowym koncercie w Hali Znicz zobaczymy również grupa Skaner, której frontmanem jest Robert Sasinkowski jeden z założycieli innej znanej grupy – zespołu Boys. Sukces i popularność Skaner zyskał dzięki piosence „Nadzieja”. Do znanych utworów grupy należą również utwory „American Boy”, Lato w Kołobrzegu” czy „Wakacyjny romans”.

Miłośnicy muzyki disco polo już niebawem oba zespoły będą mogli zobaczyć i usłyszeć w Pruszkowie. Artyści wystąpią już 24 lutego w Hali Znicz. Start koncertu o godz. 18.00. Bilety dostępne na ebilet.pl.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs,w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówek na koncert. Co należy zrobić by wygrać? We wtorek 20 lutego godz. 12.00 należy przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W temacie należy wpisać „Koncert Akcent i Skaner” a w treści zamieścić imię, nazwisko i numer telefonu. Wygrają te osoby, których maile na naszą skrzynkę wpłyną jako pierwsze po godz. 12.00.

Bilety wygrali:
Stefania Wołdyga,
Katarzyna Paprocka, 
Krzysztof Szczygieł,
Mirosław Mizerski

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.