W weekend kiermasze i mikołajkowe atrakcje

Wydarzenie

Świąteczny i mikołajkowy klimat rozgości się w naszym regionie w najbliższy weekend. Podpowiadamy, gdzie szukać kiermaszu i gdzie będzie można spotkać najprawdziwszego Świętego Mikołaja!

Polowanie na prezenty i oryginalne ozdoby świąteczne szykuje się w Grodzisku Mazowieckim. Tam w najbliższą sobotę zaplanowano wiele atrakcji, a wśród nich kiermasz w Willi Niespodzianka (w godz. 14.00-18.00). Tego samego dnia w grodziskim Centrum Kultury odbędą się Mikołajki. W programie świąteczne warsztaty dla dzieci i malowanie buziek, przedstawienie „Ognik i choinkowe marzenie”, a o godz. 17.30 rozpalenie światełek na choince przed Centrum oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na wszystkie atrakcje wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie tu.

Świętego Mikołaja będzie można też spotkać w Milanówku. W dniach 6-8 grudnia w mieście-ogrodzie będzie miał on nawet swoją własną chatkę. – Na trzy dni Kurnik-wylęgarnia kultury zamieni się w magiczną chatkę Świętego Mikołaja, gdzie będziecie mogli spotkać go osobiście i opowiedzieć o swoich świątecznych marzeniach! – czytamy w zaproszeniu. W programie także animacje i warsztaty. Więcej informacji tu.

Dzień później, w niedzielę kiermasz świąteczny zawita również do Milanówka. Szukajcie go przy ul. Kościelnej 3 w godz. 10.00-18.00.

Świąteczny akcent w sobotę pojawi się w Pruszkowie. O godz. 16.30 w holu głównym Centrum Kultury i Sportu mieszkańcy będą mogli wspólnie ubrać miejską choinkę.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.