Strefa Aktywnej Mamy powraca!

Uncategorized

Grodziska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejną odsłonę cyklu spotkań dla aktywnych mam. Mamo chcesz zrobić coś dla siebie? Zapisz się a ciekawe zajęcia.

Strefa Aktywnej Mamy w Grodzisku pojawiła się pod koniec ubiegłego roku. Cykl spotkań i warsztatów spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony mam. Nic więc dziwnego, że projekt powraca w wiosennej odsłonie. 

Celem warsztatów jest pokazanie, że świeżo upieczona mama nie musi tylko siedzieć w domu i opiekować się maluchem. Dodatkowo w trakcie warsztatów mamy poznają wiele ciekawych zagadnień dotyczących m.in. rozwoju pociech. Spotkania to również okazja do wymiany doświadczeń z innymi rodzicami, wyjścia z domu i nawiązania nowych znajomości. 

Pierwsze spotkanie w ramach Strefy Aktywnej Mamy odbędzie się już 16 marca o godz. 10.00. I będą to warsztaty dotyczące kosmetyków naturalnych. W czasie zajęć będzie działał kącik dla dzieci. 

Oto lista kolejnych spotkań wraz z tematami:
22 marca – pokaz makijażu paryskiego
6 kwietnia – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony (cz. I)
12 kwietnia – warsztat „Kontrowersje wokół autyzmu”
19 kwietnia – warsztat „ Rodzicielstwo z pozytywną dyscypliną, czyli jak dobrze w wychować dziecko bez kar i nagród”
26 kwietnia – spotkanie z dr Radosławem Suchnerem „Zdrowe dzieci”
10 maja – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony (cz. II)
17 maja  – zajęcia dla mam z małymi dziećmi
24 maja – warsztat „Kontrowersje wokół ADHD”
25 maja – uroczyste zakończenie, metamorfozy mam, spotkanie z dr Markiem Pleskotem i wiele niespodzianek

Zainteresował cię projekt Strefa Aktywnych Mam? Zapisz się na warsztaty. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapisy: 22 734 79 07 lub mailto:a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl. Możesz zapisać się osobiście, wystarczy że odwiedzisz grodziską bibliotekę.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.