Przeboje Sinatry w Pruszkowie. Rozdajemy bilety [WYNIKI]

Konkurs

Winter Songs of Frank Sinatra to wydarzenie, które zagości w Pruszkowie już 28 grudnia o godz. 19.30 w Centrum Kultury i Sportu. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Winter Songs of Frank Sinatra to idealny repertuar na zimowe wieczory. Swingowe wersje znanych amerykańskich piosenek świątecznych to prawdziwa uczta muzyczna. „Let it Snow”, „The First Noel” czy „Jingle Bells” pozwolą Państwu przenieść się do świątecznego Nowego Jorku lat 50-tych. Premiera koncertów miała miejsce w Filharmonii Poznańskiej w styczniu 2017. Koncerty zgromadziły czterokrotnie komplet publiczności, dzięki czemu koncert w Poznaniu zobaczyło i wysłuchało ok. 4000 widzów. Projekt z powodzeniem przyjął się również w Gdańsku i przyciągnął publiczność do Gdańskiego Maneżu.

Podczas koncertu można usłyszeć ponadczasowe przeboje jakimi są amerykańskie standardy świąteczne wykonywane m.in. właśnie przez słynnego Franka Sinatrę oraz przepiękne kolędy z repertuaru artysty „Let it snow”, „Winter wonderland”, „Silent night”. Nie zabraknie także największych przebojów Franka „New York, New York”, „My Way”, „Fly Me To The Moon”, „I’ve Got You Under My Skin” czy „Come Fly With Me”.

Dla naszych czytelników mamy konkurs. Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na maraton. Co zrobić żeby wygrać? Należy 21 grudnia o godz. 13.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. Wygrają dwie osoby, których maile trafią na naszą skrzynkę jako pierwsze. W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz nr telefonu. W tytule maila wpiszcie: Winter Songs of Frank Sinatra.

[WYNIKI]

Marcin Słupek
Ewa Woźniak

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Przeboje Sinatry w Pruszkowie. Rozdajemy bilety [WYNIKI]”

  1. Nikos Triandafilidis pisze:

    A siostry Godlewskie bendom?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły