Marek Niedźwiecki w Grodzisku

Wystawa

Ten charakterystyczny głos zna kilka pokoleń radiosłuchaczy. Legendarnego prowadzącego „Listę Przebojów” będzie można spotkać w Grodzisku Mazowieckim, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy jego fotografii.

Marka Niedźwiedzkiego kojarzy się głównie z muzyką. Uznawany jest za jednego z najlepszych dziennikarzy muzycznych, „chodzącą encyklopedię” popkultury i nie tylko. Duże wrażenie robi nie tylko jego wiedza, ale też imponująca kolekcja płyt, w której znajduje się kilkanaście tysięcy albumów.

Ale Marek Niedźwiecki żyje nie tylko muzyką. Jego wielką pasją są podróże i fotografia. Z połączenia obydwu tych rzeczy powstała dokumentacja z wyprawy m.in. do Australii. I właśnie tę część artystycznej działalności dziennikarza będzie można podziwiać w Grodzisku, w Poczekalni PKP.

Podczas wernisażu obecny będzie sam autor. Będzie to więc okazja, aby bezpośrednio porozmawiać z Niedźwieckim.

Spotkanie już w najbliższy wtorek, 5 czerwca, o godz. 18.00. Poczekalnia PKP w Grodzisku Mazowieckim, ul. 1 Maja 4. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.