Magiczne sztuczki w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Za nami pierwszy sierpniowy pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego. Park Kościuszki jak zawsze wypełnił się miłośnikami kina.

Gorący wieczór jeszcze bardziej podkręcał film, jaki został wyświetlony na ekranie. „Iluzja 2” przeniosła nas do świata magicznych sztuczek. To kolejna już odsłona przygód „Czterech Jeźdźców” – grupy magików, którzy wykorzystując magiczne sztuczki próbują ujawnić nieetyczne praktyki technologicznego magnata. Kłopot w tym, że w trakcie show wpadają w pułapkę i muszą dokonać praktycznie niemożliwego do wykonania napadu. 

Widownia Pruszkowskiego Kina Letniego wypełniła się niemal po brzegi. – Świetny film. Co prawda nie widzieliśmy pierwszej części, ale musimy to nadrobić – powiedział nam Michał. – Kino  pod chmurką to super pomysł. Zwłaszcza przy takiej pogodzie. W domu nie da się wysiedzieć, a tu dobry film, ładne otoczenie i jest nieco chłodniej – podkreślała Marta. 

Za tydzień w Pruszkowskim Kinie Letnim zaprezentujemy film „Przełęcz Ocalonych”. Przypominamy, że w sierpniu projekcje Pruszkowskiego Kina Letniego startują o godz. 20.30!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.  

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.