Grodzisk „Miastem Kobiet”

Impreza

Już w najbliższą sobotę w Grodzisku odbędzie się impreza dedykowana wszystkim paniom. „Miasto Kobiet” w tym roku odbędzie się w grodziskiej Mediatece.

„Miasto kobiet” to coroczne grodziskie wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Kobiet organizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki. Jak zawsze nie zabraknie tu możliwości do integracji grodziskich pań. Ale nie chodzi tu tylko o spotkania towarzyskie. „Miasto Kobiet” to również okazja dla przedsiębiorczych kobiet prowadzących swoje firmy w Grodzisku, by zaprezentować swoje rozwijające się firmy szerszemu gronu odbiorców.

W trakcie imprezy nie zabraknie również atrakcji. Jak prezentuje się harmonogram imprezy? Na godz. 14:00 zaplanowano oficjalne otwarcie Miasta Kobiet. Jednocześnie w Holu Głównym zostanie zaprezentowany wernisaż aktów kobiecych oraz portrety naszych seniorek, które przeszły metamorfozy w ramach zajęć Nasze Pogaduchy.

Od godziny 14:15 do 17:00 w Sali Fitness odbywać się będą zajęcia sportowe i samoobrona. Organizatorzy przygotowali darmowe zajęcia pilates, samoobrony oraz nowość: zajęcia Strong by Zumba – intensywny trening wzmacniający cardio.

O godzinie 14:30 w Sali Wielofunkcyjnej odbędzie się cykl otwartych wykładów i warsztatów przygotowanych przez Akademię Szczęśliwych Kobiet, które zakończy pokaz makijażu paryskiego Edyty Miedzińskiej.

—W godzinach 14:00 – 17:00 na Sali Wielofunkcyjnej czekać będą na Panie główne atrakcje tego dnia a mianowicie stoiska z których będzie można bezpłatnie skorzystać. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie a będą to między innymi: darmowe makijaże, sesje zdjęciowe, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, usta i dłonie, porady architekta wnętrz czy warsztaty zdobienia słodkich wypieków! Zachęcamy również do skorzystania ze stoiska DKMS, przy którym będzie można zarejestrować się jako dawca – informują organizatorzy.

Imprezę zwieńczy spotkanie z Gwiazdą Wieczoru – Iwoną Guzowską, sportsmenką, która dziś swoje doświadczenie w walce z przeciwnościami, stresem czy brakiem motywacji przekazuje innym kobietom. Wystąpi z motywującym wykładem Siedem Wojowniczek – Mądrość, Odwaga, Wewnętrzna Siła, Wiara w siebie, Pasja, Miłość i Wolność. Iwona Guzowska to wielokrotna mistrzyni świata w kick-boxingu, pierwsza Polka, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym.
„Miasto Kobiet” odbędzie się 9 marca w Mediatece przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.