Kto dokończy remont urzędu?

Pruszków

Władze Pruszkowa szukają firmy, która zajmie się dokończeniem prac związanych z termomodernizacją urzędu. Magistrat zerwał umowę z pierwszym wykonawcą.

Budynek pruszkowskiego magistratu jest w trakcie remontu od kwietnia. W ramach prac mają zostać ocieplone ściany, pojawi się również nowa elewacja. Zlikwidowane zostaną balkony, a część okien będzie wymieniona na nowe. Przebudowane zostanie główne wejście do budynku od strony ul. Kraszewskiego, a na elewacji budynku pojawi się podświetlany zegar i napis Urząd Miejski w Pruszkowie. 

Prace miały zakończyć się 30 czerwca, ale tak się nie stało. – Musieliśmy niestety zrezygnować z aktualnego wykonawcy, ponieważ zaniechał robót i mimo że zorganizował całe zaplecze budowy to nie było widać tutaj jakiekolwiek postępu – mówił nam pod koniec czerwca Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa. 

Magistrat kilka dni temu rozpoczął poszukiwania firmy, która dokończy prace remontowe. Co zostało jeszcze do wykonania? Prac jest sporo. Do dokończenia pozostała m.in. przebudowa wejścia głównego, rozbudowa wejścia bocznego oraz remont kilku pomieszczeń. 

Roboty mają zostać wykonane do 30 listopada, o ile urzędnikom uda się znaleźć wykonawcę.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.