Kraina zabawy pełna dzieci

Raszyn

Dzieci szalały, śmiały się i wspaniale bawiły w raszyńskim Parku Jordanowskim. Podczas mini dnia dziecka nie brakowało atrakcji.

Żądne zabawy maluchy z niecierpliwością wypatrywały, kiedy na zegarze wybije godzina 16.00. Wtedy tłumnie ruszyły do Parku Jordanowskiego w Raszynie, który zamienił się w krainą zabawy pełną atrakcji. Kuloskoczki, zjeżdżalnia „Rybka”, skręcanie baloników, malowanie twarzy, animacje i zawody sportowe –  lista propozycji była długa. Dzieciaki miały niespożytą energię i od razu przystąpiły do działania.

Jedni ćwiczyli celność niczym Robert Lewandowski, ale sprawa nie należała do kategorii łatwych. Bramka była niewielka, więc trzeba było się skupić, ale trafić do siatki. Inni biegali z wymalowanymi buziami. Raz huśtawka, chwilę potem trampolina czy gra w badmintona. A w wolnej chwili odpoczynek na plaży. W tym wszystkim nie mogło zabraknąć rodziców, którzy wspierali swoje pociechy.

Na najmłodszych czekały również… kucyki. Każdy mógł spróbować swoich sił w  jeździe pod bacznym okiem instruktorów. Niektórzy nieśmiało wsiadali na kucyka, ale po kilku sekundach na ich twarzach pojawiał się uśmiech. Jak zawsze, niesłabnącą popularnością cieszyły się wata cukrowa i popcorn. 

Po tak aktywnym mini dniu dziecka, z pewnością najmłodszym będzie się dobrze spało. Jak mawiają troskliwe babcie, szkraby wyszalały się za wszystkie czasy.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii z mini dnia dziecka w Raszynie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.