Kradł w galeriach handlowych. Wpadł na gorącym uczynku

Grodzisk Maz.

43-latek z Grodziska mazowieckiego uwielbia zakupy. Kłopot jednak w tym, że zazwyczaj nie płacił za wybrany towar. Wolał wynieść go ze sklepu „po cichu”. W końcu wpadł. I to nie tylko z kradzionymi rzeczami.

Grodziscy policjanci pracowali nad rozwiązaniem spraw związanych z kradzieżami w galeriach handlowych. W końcu udało im się wytypować podejrzanego. Kryminalni ustalili gdzie przebywa 43-latek i postanowili go zatrzymać. Udali się więc do Milanówka. Mężczyznę zatrzymali gdy wychodził z jednego ze sklepów.

Szybko okazało się, że mężczyzna ma przy sobie łup z kradzieży. W specjalnej torbie wyniósł spodnie z klipsem zabezpieczającym. Policjanci sprawdzili również jego samochód. A tam odkryli kolejne fanty: ubrania, kosmetyki, buty.

O ciekawe 43-latek nie tylko kradł. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające: mefedron, amfetaminę i marihuanę. Wszystko mężczyzna ukrył w bieliźnie. Policjanci ustalili, że mógł handlować narkotykami.

Mężczyzna został zatrzymany. 43-latek usłyszał pięć zarzutów: trzy dotyczyły kradzieży na terenie powiatów grodziskiego i pruszkowskiego, a pozostałe dwa odpowiednie posiadania i udzielania środków odurzających. Meżczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.