Koncert Kukulskiej przełożony

Grodzisk Maz.

Natalia Kukulska miała wystąpić w kwietniu w Grodzisku Mazowieckim. Fani artystki na jej koncert będa jednak musieli poczekać. Występ został odwołany.

Pamiętacie piosenkę zatytułowaną „Puszek-okruszek”? Pochodzi on z pierwszej debiutanckiej płyty „Natalia”, która została wydana w 1984 r. Tak rozpoczęła się poważna kariera muzyczna Natalii Kukulskiej, córki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Aż trudno uwierzyć, że Natalia właśnie skończyła 40 lat!

Po ukończeniu liceum artystka rozpoczęła pracę nad albumem „Światło”. Krążek spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem publiczności i uzyskał status złotej płyty. Jej albumy niejednokrotnie były „ozłocone”, zaś jeden został platynowy.

W Grodzisku Mazowieckim występowała wcale nie tak dawno, bo w styczniu wraz ze Zbigniewem Wodeckim zagrała koncert charytatywny. Kolejny koncert Kukulskiej miał odbyć się 17 kwietnia. Do występu jednak nie dojdzie. – Uwaga!!!  Z przyczyn od nas niezależynych zmuszeni jesteśmy przełożyć koncert Pani Natalii Kukulskiej na jesień. Po ustaleniu dokładnego terminu zostaną Państwo poinformowani. Osoby, które już zakupiły bilety proszone są o zgłoszenie się do kas kina we celu zwrócenia biletu i odbioru pieniędzy – podkreślają organizatorzy. – Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację – dodają.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.