Kolorowa Wyprawka przekazana!

Pruszków

Dary, które przez ponad dwa miesiące zbieraliśmy dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie, zostały przekazane placówce. – Dziękujemy za każdy zeszyt, plecak czy linijkę – mówi Marek Śrębowaty, dyrektor „dwójki”.

Kolorową Wyprawkę zorganizowaliśmy w tym roku po raz drugi. Zbieraliśmy przybory szkolne, które trafią teraz do najbardziej potrzebujących uczniów. Nie zawiedli nasi Czytelnicy, którzy do redakcji WPR przynosili kredki, długopisy, bloki, papier kolorowy i wiele innych przydatnych przedmiotów. Do akcji można było przyłączyć się podczas tegorocznych Dni Pruszkowa i seansów Kina Letniego.

Dobre serce okazali pracownicy pruszkowskiego ZUS, którzy z własnych pieniędzy zakupili podarunki dla dzieci z SP nr 2. „Kolorową” wsparły firmy Hamelin i St. Majewski. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Dary trafiły już do podstawówki przy ul. Jasnej. Kilka dużych pudeł wyładowanych po brzegi m.in. zeszytami, blokami, farbkami, kredkami czeka już na rozpakowanie i przekazanie uczniom. – To wspaniały gest, bo potrzeby są ogromne. Zdarzają się przypadki, że dziecko rozpoczyna naukę nie mając nic – mówi dyrektor Śrębowaty. – Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Zależy nam, aby robić coś dobrego dla społeczności lokalnej, która już od wielu lat obdarza nas zaufaniem – mówi Milena Skoczylas, koordynatorka zbiórki.  

Z Kolorową Wyprawką wracamy za rok!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.