Kolejny podejrzany o pedofilię w rękach policji

Brwinów

Zbigniew Stonoga znów przyczynił się do zatrzymania w Brwinowie osoby podejrzanej o pedofilię, o czym poinformował za pomocą Facebooka. Informację o zatrzymaniu 40-latka, który umówił się na spotkanie seksualne z 14-letnią dziewczyną potwierdza policja.

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach całe zajście odbiło się szerokim echem wsród internautów korzystających z popularnego portalu społecznościowego. Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga wraz z pomocnikami (m.in. Damianem Cichockim) kolejny raz zaplanowali akcję, dzięki której ujęli mężczyznę podejrzanego o pedofilię. – Razem z Damianem Cichockim i przyjaciółmi ujęliśmy kolejnego pedofila 40-latka, który umówił się z 14-letnią dziewczyną na sex (pisownia oryginalna – przyp. red.) – napisał Stonoga na Facebooku.

 

Aby potwierdzić te informację postanowiliśmy skontaktować się z pruszkowską komendą policji. Co wiadomo w tej sprawie? – Zawiadomienie otrzymaliśmy od osoby prywatnej. Mężczyzna na czacie nawiązał kontakt z dziewczynką 14-letnią, zaproponował jej spotkanie związane ze stosunkiem płciowym. Miał spotkać się z nią 5 grudnia o godzinach wieczornych. Mężczyzna przyjechał, ale policja była już na miejscu i został zatrzymany. Następnego dnia przedstawiono mu zarzut z art. 200 k.k., a następnie został zwolniony – mówi st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Mężczyzna lat 40 przyznał się do zarzucanego czynu – dodała.

 

Jak informują policjanci mimo tego, że mężczyzna przyznał sie do przedstawionego zarzutu to postępowanie w tej sprawie dalej trwa. – Musimy wyjaśnić jeszcze kilka innych okoliczności – zaznacza st. asp. Dąbrowska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.