Kolejne włamania w regionie…

Region

W nocy z 4 na 5 grudnia doszło do dwóch włamań. W Opaczy-Kolonii nieznani sprawcy „weszli” do jednej z firm i ukradli pieniądze, natomiast w Grodzisku Mazowieckim skradziono sprzęt budowlany.

Zarówno o jednej, jak i o drugiej sprawie poinformowali nas czytelnicy. – Chyba doszło do włamania do firmy w Opaczy na ul. Jesionowej. W nocy były radiowozy na miejscu – podaje Andrzej.

Z kolei w Grodzisku doszło do włamania na teren budowy. – Przy ul. Augustowskiej budują domki szeregowe i coś się tam stało, bo na miejscu są policjanci – napisał Eugeniusz.

Postanowiliśmy sprawdzić te doniesienia. Obydwa przypadki potwierdzają policjanci z komend powiatowych w Pruszkowie i Grodzisku.

W Opaczy skradziono pieniądze. – Potwierdzam, że w Opaczy doszło do włamania z kradzieżą. W godzinach wieczornych, między 20-21 skradziono pieniądze w siedzibie jednej z firm – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Natomiast w Grodzisku zniknął sprzęt budowlany. – Otrzymaliśmy zgłoszenie przed 8.00 rano dziś o kradzieży narzędzi i przedmiotów do montażu w nowo budowanych segmentach. W tej chwili policjanci są na miejscu, prowadzą swoje ustalenia. Nie mamy jeszcze dokładnych informacji o stratach – zaznacza asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.