Kolejna znana marka odzieżowa w Nowej Stacji

Pruszków

Do grona najemców Nowej Stacji dołącza sieć Orsay. W pruszkowskiej galerii handlowej butik zostanie zlokalizowany na parterze i będzie miał ponad 200 m kw powierzchni.

– Cieszę się, że dołącza do nas marka Orsay z bogatą ofertą modnych ubrań i akcesoriów – mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – W procesie komercjalizacji koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowej oferty produktów i usług, tak aby nasi klienci w Nowej Stacji znaleźli wszystko czego potrzebują, a po udanych zakupach mieli wiele możliwości miłego spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi – dodaje.

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja w Pruszkowie zostanie otwarte pod koniec października tego roku. Zapewni klientom wygodny dostęp do sklepów, usług i rozrywki. Najemcy dobierani są starannie, zgodnie z koncepcją „wszystko w jednym miejscu”.  

W Nowej Stacji będzie można znaleźć m.in. takie marki jak Carrefour, Rossmann, RTV EURO AGD, Jysk, Home&You, H&M, CCC, Deichmann, Reserved, Reserved Kids, Sinsay, Martes Sport, 4F, KiK, Empik, Świat Książki, Uczy i bawi, Vision Express, Paris Optique, SWISS, Time Trend, Yes, Ziaja, Czas na herbatę, , Olimp, Pizza Hut Express, KFC, Itaka, Rainbow Tours, TUI, Plus, Orange, Multikino, Fitness Zdrofit, Sala Zabaw Fikołki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.