Kino Letnie startuje w nowej lokalizacji!

Pruszków

Tego żaden miłośnik dobrych filmów nie może przegapić. Już w sobotę, 1 lipca wystartuje szósta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego. Repertuar przedstawia się ciekawie. Zapraszamy!

Osiem gorących sobót pod pruszkowskim niebem zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W nowej lokalizacji, w Parku Potulickich przy studni oligoceńskiej w rejonie ul. Lipowej pojawi się duży pneumatyczny ekran kinowy o wymiarach 14 x 8 m. Przygotowane zostaną także miejsca siedzące – 500 krzesełek i 50 leżaków. W lipcu seanse będą rozpoczynać się o godzinie 21.30, zaś w sierpniu o godz. 20.30. Wystarczy zabrać ze sobą najbliższych, zaopatrzyć się w koc i spędzić niezapomniane chwile w sobotni letni wieczór. Czeka Was przecież moc kinowych emocji!

Z pewnością zastanawiacie się jaki repertuar przygotowano na tegoroczną edycję Pruszkowskiego Kina Letniego. W tym roku zobaczycie największe filmowe hity z ostatnich lat! Inauguracyjny seans odbędzie się 1 lipca, wówczas zobaczymy „Interstellar”, który przeniesie Was w całkiem niedaleką i niestety mroczną przyszłość. Z powodu zmian klimatycznych Ziemię niszczy susza, ponadto szerzy się głód. Wydaje się, że nasz czas dobiega końca… Ale zespół badaczy nie daje za wygraną i wyrusza w podróż międzygalaktyczną w poszukiwaniu drugiego domu dla ludzi.

Cooper (Matthew McConaughey), były pilot NASA zostaje pilotem statku kosmicznego Endurance. Oprócz niego w ekspedycji wezmą udział: córka profesora Branda, Amelia (Anne Hathaway) oraz dwaj inni naukowcy, Doyle (Wes Bentley) i Romilly (David Gyasi). Bohaterowie filmu „Interstellar” zabiorą Was w najważniejszy lot w dziejach ludzkości, wspólnie przekroczycie dotychczasowe możliwości i pokonacie granice podróżowania w innym wymiarze! To trzeba zobaczyć, będą emocje nie z tej ziemi!

Ale przecież Kino Letnie na jednym filmie się nie skończy. Repertuar jak zwykle przygotowaliśmy tak, by na widzów czekało kino z najwyższej półki. Zadbaliśmy również o jego różnorodność. I tak na ekranie nie zabraknie zabawnych komedii, filmów akcji, ciekawych biografii czy intrygujących filmów z gatunku science-fiction.

Oprócz wcześniej opisywanego filmu „Interstellar” w kolejne lipcowe i sierpniowe soboty obejrzymy też: „Klucz do wieczności” z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, ujmujący serca „Joy”, z gatunku fantasy „Osobliwy dom Pani Peregrine”, Brada Pita w filmie„Furia”, „X-Men: Apocalypse” z pruszkowskim akcentem w tle, przezabawną komedię „Co ty wiesz o swoim dziadku” oraz amerykański dramat „Sicario”. Sprawdźcie dokładnie daty projekcji na końcu artykułu. Uwaga! Należy pamiętać, że wyjątkowo 22 lipca nie odbędzie się żaden seans.

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Motywem przewodnim imprezy jest zapewnienie mieszkańcom odpowiednich warunków do wspólnego spędzenia czasu oraz stworzenia sympatycznej atmosfery przy dobrych filmach. A tych, jak już zdążyliście się dowiedzieć, w tegorocznym repertuarze nie brakuje. Przyjdź i zobacz! Gorący klimat, paczka znajomych, niezapomniane chwile spędzone we wspólnym gronie… Czego chcieć więcej? Nie ma się nad czym zastanawiać! Poza tym nie musisz kupować biletu, ani martwić się o miejsce.

Gwiazdy na niebie i na ekranie, czy to możliwe? Tak!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Repertuar:
• 1 lipca – Interstellar
• 8 lipca – Klucz do wieczności
• 15 lipca – Joy
• 29 lipca – Osobliwy Dom Pani Pergrine
• 5 sierpnia – Furia
• 12 sierpnia – X-Men: Apocalypse
• 19 sierpnia – Co ty wiesz o swoim dziadku?
• 26 sierpnia – Sicario

Kontakt dla mediów:
Milena Skoczylas, milena.skoczylas@wprmedia.pl, 600 924 925.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.