Katarzyna Bosacka odwiedzi Milanówek

Milanówek

Milanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie autorskie. Tegoroczną odsłonę cyklu zainauguruje wyjątkowy gość. Będzie nim znana dziennikarka i autorka publikacji na temat zdrowia i urody – Katarzyna Bosacka.

Katarzyna Bosacka to kobieta wielu talentów. Z wykształcenia jest polonistką. Jej publikacji i materiały dotyczą zdrowia, urody i odżywiania. Była szefową działu  urody i zdrowia w „Wysokich obcasach”, z Klaudią Carlos prowadziła program „Salon Urody”. Od kilku lat prowadzi program „Wiem co jem i wiem, co kupuje”. I to właśnie ten program przyniósł jej największa popularność.

Jednak programy telewizyjne i artykuły prasowe to nie wszystko. Katarzyna Bosacka jest również autorką i współautorką wielu publikacji, m.in. „Cena urody”, „Jestem mamą”, „Kalendarz kobiety” czy „Wiem co kupuję! Poradnik konsumenta, czyli na co zwracać uwagę, robiąc codzienne zakupy”. W ubiegłym roku w księgarniach pojawiła się nowa pozycja autorstwa Katarzyny Bosackiej i Aleksandry Misztal – „Wiem co jem. Przepisy z programu”.

Niebawem mieszkańcy Milanówka będą mieli okazję spotkania z Katarzyną Bosacką. Dziennikarka 15 lutego o godz. 18.00 będzie gościem Milanowskiej Biblioteki Publicznej. W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z Bosacką o żywieniu, urodzie i trudach macierzyństwa oraz uzyskać autograf dziennikarki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.