Kamień węgielny pod Grodovą wmurowany

Grodzisk Maz.

W piątek wmurowano kamień węgielny pod budowę Galerii Grodova, nowego centrum handlowego w Grodzisku Mazowieckim. Pierwsi klienci mają zrobić w niej zakupy dokładnie za rok.

O powstaniu tego obiektu handlowego mówiło się od dawna. Teraz prace nabrały tempa. W piątkowej uroczystości uczestniczyli burmistrz miasta Grzgorz Benedykciński i przedstawiciele inwestora, Grupy Napollo.

Budowa centrum rozpoczęła się we wrześniu tego roku, a otwarcie planowane jest na zakończenie 2016 r. Wśród najemców galerii znajdą się m.in. Cosmedica, Stokrotka, Rossmann, RTV EURO AGD,  najemcy modowi, tacy jak Diverse, Medicine Everyday Therapy, Quiosque, a także salony i punkty usługowe, m.in. Lok&Roll czy Kolporter.

– Galeria Grodova to pierwsza nowoczesna galeria handlowa w mieście, zlokalizowana w samym jego centrum, przy ul. H. Sienkiewicza, w sąsiedztwie Centrum Kultury z kinem oraz głównego deptaku miejskiego – mówi Dorota Beltrani, Asset & Leasing Director w Grupie NAPOLLO. – W ofercie galerii znajdzie się zarówno moda adresowana do wybranych grup, ludzi młodych, aktywnych jak również moda rodzinna, a także market spożywczy, produkty z kategorii zdrowie i uroda, sport, gastronomia oraz usługi. Z uwagi na dogodną lokalizację, odpowiedni dobór marek oraz nowoczesne i przestronne wnętrza, będzie to miejsce nie tylko codziennych zakupów, ale także spędzania wolnego czasu – dodaje.

Całkowita powierzchnia galerii z dwupoziomowym parkingiem podziemnym to 9000 m², powierzchnia najmu wynosi 5 100 m² na dwóch poziomach.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.