Jutro otwarcie kilku lodowisk w regionie

Region

Trzy gminy 6 grudnia inaugurują sezon na łyżwy! Sprawdźcie gdzie będzie można poszaleć na taflach lodowisk.

W środę lodowisko zostanie otwarte w Piastowie. Zasady funkcjonowania obiektu będą podobne jak w latach ubiegłych. Otwarcie ślizgawki połaczone będzie z mikołajkową imprezą. Start już o godz. 16.00. W programie m.in. Ozdabianie bombek choinkowych, przygotowanie łańcuchów i innych ozdób choinkowych, a także wspólne ubieranie choinki. Piastowski magistrat gwarantuje moc atrakcji i słodkie nagrody dla uczestników. To wszystko na terenie przy al. Tysiąclecia 1.

Kolejną gminą jest Milanówek. Jutro o godz. 16.30 przy ul. Sportowej 70B odbędzie się impreza „Mikołajki na lodzie”. W programie odwiedziny świętego Mikołaja, konkursy, zabawy i animacje dla dzieci, fotobudka. Tutaj również niemal nic się nie zmieni w porównaniu z minionym rokiem. Wymiary tafli lodowiska będą takie same (20 m x 40 m), biletowanie w godz. 16-22, będzie nagłośnienie i dobre oświetlenie.

Również Brwinów nie zostanie w tyle. 6 grudnia oficjalne otwarcie Lodowisko będzie bezpłatne dla wszystkich. Dodatkowo pojawi się możliwość wypożyczenia łyżew – 120 sztuk łyżew dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz 20 kasków dla dzieci – za niewielką kwotę, bo cena wypożyczenia wyniesie symboliczną złotówkę (obejmuje także wypożyczenie kasku). Nie zabraknie oczywiście miejsca do zmiany obuwia na łyżwy, pojawi się metalowa lub drewniana wiata z ławkami i wieszakami.

Przypominamy, że lodowisko w Grodzisku Mazowieckim już działa, więcej informacji tutaj.

Natomiast Lodowisko w Pruszkowie ma zostać uruchomione w połowie grudnia, o czym pisaliśmy tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.