„John Wick” przyciągnął tłumy

Pruszków

Widownia na niedzielnym (31 lipca) seansie Pruszkowskiego Kina Letniego wypełniła się po brzegi. Wszystko za sprawą znakomitego filmu. Tym razem można było obejrzeć thriller „John Wick”.

Historia „Johna Wicka” z pozoru może wydawać się typową hollywoodzką produkcją o twardzielu wymierzającym sprawiedliwość. Keanu Reeves, który wciela się w postać tytułowego bohatera, idealnie ją zagrał. Facet, który bez skrupułów zabijał na zlecenie, w końcu znalazł miłość i rzucił swój „fach”. Jednak jego ukochana żona umiera, a bohaterowi nie jest dane przeżywanie żałoby w spokoju. Ktoś zabija mu psa (dostał go od żony) i kradnie samochód. Naruszył więc zasady… Za ich złamanie Wick wymierza karę, sprawców czeka śmierć.

Film trzymał w napięciu, a na dodatkowe słowa uznania zasługuje scenarzysta Derek Kolstrad.  Wykreował z Wicka bohatera, z którym widz się utożsamia. Czuje jego ból, rozpacz, gniew i chęć zemsty.

Nic więc dziwnego, że w minioną niedzielę seans filmowy na pl. Jana Pawła II znów przyciągnął widzów. Leżaki i krzesełka szybko wypełniły się po brzegi. Mimo chłodnego wieczoru nikt nie narzekał, bowiem „John Wick” rozgrzał publiczność.

„John Wick” był piątym pokazem w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym samym jesteśmy już na półmetku wakacyjnych projekcji pod chmurką. Na kolejny seans zapraszamy w najbliższą niedzielę. Przypominamy: projekcje w sierpniu startują o godz.20.30!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Więcej informacji na stronie: www.kino.wpr24.pl.

Wstęp na wszystkie projekcje w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego jest bezpłatny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.