Jest konkurs na dyrektora nowej podstawówki

Pruszków

Prezydent Pruszkowa ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szkoły podstawowej nr 5, czyli jednej z placówek jakie znajdą się w kompleksie oświatowym przy ul. Jarzynowej.

Nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że jedna z najważniejszych inwestycji oświatowych w Pruszkowie dobiega końca. Mowa oczywiście o kompleksie oświatowym, składającym się ze szkoły podstawowej, przedszkola i żłobka. Obiekt znajduje się przy ul. Jarzynowej 21. Do pełni szczęścia wystarczy wykonać drogi dojazdowe, kanalizację oraz prace wykończeniowe.

1 marca podczas 43. sesji rady miasta podjęto uchwały w sprawie założenia szkoły podstawowej nr 5, przedszkola miejskiego nr 1 i żłobka miejskiego nr 3. Czas na kolejne kroki. Prezydent miasta ogłosił konkurs na dyrektora ośmioletniej podstawówki. Zgodnie z przepisami do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 11.08.2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce.

Wszystkie wymagania dotyczące kandydatów wymienione zostały tutaj. Oferty bedą przyjmowane tylko do 16 marca, zatem chętni na stanowisko nowej podstawówki mają niecałe dwa tygodnie, aby zgłosić swoją kandydaturę. Mieszkańcom pozostaje cierpliwie czekać na wyniki konkursu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.