IV Podkowiańska Dycha w maju

Podkowa Leśna

To ogromna frajda, ale i wyzwanie. Walka z własnymi słabościami, aby pokonać cały dystans. Jednak warto próbować! Trwają zapisy na IV Podkowiańską Dychę. Biegacze na trasie pojawią się pod koniec maja.

Wcześniejsze edycje imprezy cieszyły się sporym zainteresowaniem. Blisko 900 osób pobiegło wzięło udział w III biegu Podkowiańskiej Dychy. W pierwszej edycji wystartowało 400 uczestników, a więc mamy tu wyraźny wzrost. Organizatorzy liczą, że do biegu dołączą kolejni śmiałkowie. IV Podkowiańska Dycha została zaplanowana na 29 maja.

Termin być może jeszcze daleki, jednak nie dla biegaczy. Ci od samego początku przystąpili do zapisywania. Już po 24 godzinach od rozpoczęcia rejestracji na liście było 100 osób. A warto zapisać się wcześniej. Dzięki temu można trochę zaoszczędzić. Do 16 maja opłata startowa wynosi 39 zł. Później jej koszt wzrośnie do 50 zł. Przed samymi zawodami trzeba będzie już zapłacić 60 zł. Biegi dziecięce podlegają opłacie w wysokości 10 zł.

Podczas IV Podkowiańskiej Dychy pojawi się również nowość. Odbędzie się rywalizacja nordic walking. Trasa biegu głównego IV Podkowiańskiej Dychy to 10 km i przebiegnie ulicami Podkowy Leśnej oraz przez Las Młochowski. Rywalizacja w Biegu Bez Barier oraz w nordic walking planowana jest na dystansie około 3 km. Dzieci i młodzież pobiegną na 400 i 800 metrów.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.