Informator Kulturalny na nadchodzące dni

Region

Sprawdźcie co ciekawego będzie działo się w nadchodzących dniach. Choć już do końca roku samych wydarzeń kulturalnych będzie niewiele to, wcale nie znaczy, że nie będą bardzo ciekawe.

MILANÓWEK
Milanowskie Kolędowanie
Milanowskie Centrum Kultury zaprasza na wspólne kolędowanie do Galerii Matulka. Kolędy i pastorałki zagrają Karol Podkul (akordeon) oraz Mariusz Kielan (skrzypce). Jeśli macie ochotę przedłużyć sobie nieco święta to wybierzcie się na to spotkanie.
Start: 29 grudnia, godz. 18.00
Miejsce: Galeria Matulka, budynek poczty przy ul. Piłsudskiego 30

PIASTÓW
Miecznikowski na święta
Lider grupy Leszcze Maciej Miecznikowski odwiedzi Piastów. W kościele Chrystusa Króla Wszechświata artysta wykona najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki oraz akustyczne wersje utworów z oratoriów Tryptyk Świętokrzyski i Siedem Pieśni Marii. W repertuarze nie zabraknie również znanych „zimowych” piosenek.
Start: 26 grudnia, godz. 19.00
Miejsce: Parafia Chrystusa Króla Wszechświata

PODKOWA LEŚNA
Szybki kurs tańca
Sylwester za pasem, a ty lub twój partner nie umiecie tańczyć? Nie szkodzi! Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zaprasza na szybki kurs tańca. Nauczycie się Podstawowych kroków w tańcach towarzyskich. Wstęp wolny.
Start: 27 i 29 grudnia, godz. 17.00
Miejsce: CKiIO

PRUSZKÓW
Kolędowanie Nadziei
Muzeum Dulag 121 zaprasza wszystkich na ciekawe poświąteczne spotkania pod hasłem „Kolędowanie Nadziei”. W trakcie rodzinnych warsztatów nie zabraknie atrakcji. Wystąpią animatorzy z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, wspólnie będziemy tworzyć kostiumy kolędniku, oraz budować zamki Trzech króli. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 27 grudnia: dulag@dulag121.pl lub 22 758 86 63.
Start: 28 grudnia, godz. 17.00
Miejsce: Ucieranie Treści

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.