Imię dla maskotki WKD. Rusza głosowanie

Region

Warszawska Kolej Dojazdowa zachęca podróżnych do wytypowania imienia dla swojej maskotki. A jest nią sympatyczna wiewiórka w barwach przewoźnika.

Pierwszą w historii maskotkę WKD spółka zaprezentowała kilka tygodni temu. Wybór zwierzaka nie był przypadkowy. Pomogli w nim pasażerowie i internauci, którzy wzięli udział w specjalnej ankiecie. Dlaczego akurat wiewiórka? Bo, jak przekonuje WKD, jest zwinna i szybka jak wukadka.

– Wiewiórka będzie stanowić dodatkowy, przyjazny element umożliwiający promocję i identyfikację kolejki WKD. Będzie nam ona towarzyszyć w różnego rodzaju wydarzeniach i kampaniach organizowanych lub współorganizowanych przez spółkę. Mamy nadzieję, że polubicie Państwo naszą wiewiórkę! – zaznacza „wukadka”.

Wiewiórka nie ma jeszcze imienia, ale to wkrótce ma się zmienić. Ponownie wpływ na wybór będą mieli pasażerowie i internauci. – Warszawska Kolej Dojazdowa chciałaby zaprosić do zabawy, która ma na celu znalezienie imienia dla naszej maskotki. Dzięki Państwa głosom stała się nią wiewiórka – zwinna i szybka jak Wukadka. Od 14 stycznia do 14 lutego na stronie internetowej wkd.com.pl będzie zamieszczona ankieta z pytaniem „Jakie imię nadasz wiewiórce WKD?”. Zapraszamy do zabawy z WKD i do wypełniania ankiety – zachęca WKD.

Nasi Czytelnicy w komentarzach zgłosili już swoje pomysły na imię dla wiewiórki. Wśród propozycji znalazły się: Edeko, Semaforek, Toruś, Wikitka i wiele innych. A jak Wy nazwalibyście maskotkę?

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 23

23 odpowiedzi na “Imię dla maskotki WKD. Rusza głosowanie”

 1. Anonim pisze:

  Czemu ta maskotka jest taka brzydka czy na Chińskim rynku nie było czegoś ładniejszego ??

 2. Hik pisze:

  Goleń, zębisk, bało, Lucyfer, glon, Oranga, pomiś, fajfus, glut, Danii

 3. Kit pisze:

  Pokraka, krótka rączka, ogryzek, oszołom, zębulicha, moszna

 4. Kit pisze:

  Kopciuch, trąba, Freda, Jowisia, podłamek, ruczka, fajfus

 5. KasiaiHubert@wp.pl pisze:

  Ruda. To na cześć konduktorki, która w latach 80 sprzedawała bilety w pociągu. Starsi mieszkanicy na pewno pamiętają „Rudą”

 6. Konduktorek pisze:

  Ewunia

 7. olo pisze:

  WyKOLEJEniec

 8. KONIECZNY pisze:

  Wukadek

 9. Wiorkadka pisze:

  Wiorkadka

 10. Wiorkadka pisze:

  pasuje wiorkadka

 11. Manski pisze:

  Ja bym ją nazwał Adrian . Dlaczego ? Nie wiem . Tak mi się jakoś skojarzyło .

 12. Pasażerka pisze:

  Paralitka

 13. ElaR pisze:

  Jak? Oczywiście: Wiórkadka…..

 14. PatolMan pisze:

  Torówka

 15. miś pisze:

  Made in China imię proponuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły