Gwiazdy muzyki disco polo wystąpią, by pomóc małej Hani

Grodzisk Maz.

Już dziś (21 września) w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się koncert charytatywny. Przybędą takie gwiazdy jak: Zenek Martyniuk, Łobuzy, Weekend, Camasutra, Ich Troje, Basta, Mario Bischin, Dagmara, Tropic, Nowator, Enjoy, Andre, Maczo, Ellixir, Exaited, E-mail. A wszystko zostało zorganizowane po to, by pomóc Hani, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

Hania urodziła się 29 kwietnia tego roku. Ważyła jedynie 960 gramów, a to dlatego, że w brzuszku swojej mamy „mieszkała” jedynie sześć miesięcy. Jej skóra była cienka i prawie przezroczysta – widoczna była każda żyła. Największe kłopoty rozpoczęły się w czasie jej drugiego dnia życia, gdy doznała masywnego wylewu krwi do mózgu (IV stopnia). Wcześniactwo pozostało u Hani duży ślad… Codziennie jest pod opieką szeregu lekarzy. Walka o jej powrót do zdrowia trwa.

Z myślą o małej Hani przygotowano koncert charytatywny, podczas którego wystąpi wiele gwiazd muzyki disco-polo. Ale… nie tylko! Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk. Na scenie m.in. zobaczymy zespoły: Ich Troje, Weekend czy Łobuzy. Podczas koncertu rozprowadzane będą cegiełki o wysokości 10 zł. Każda z nich weźmie udział w losowaniu nagród. A nagrodami głównymi są: wykonanie elewacji domu o wartości 20 tys. zł i remont mieszkania o wartości 5 tys. zł.

Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Grodzisku Mazowiecki przy al. Mokronoskich 4. Start 21 września o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Postępy w leczeniu Hani możecie śledzić na stronie facebookowej: Hania – Nasz Wojownik.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.