Groźny wypadek na S8. Zablokowana droga w stronę stolicy [AKTUALIZACJA]

Region

Na trasie szybkiego ruchu S8 (Trasa Salomea-Wolica) doszło do wypadku. Trasa całkowicie zablokowana jest w kierunku centrum Warszawy. Zalecany objazd przez tzw. starą drogę DK 7, przez Raszyn.

Nie posiadamy jeszcze pełnych informacji na temat tego zdarzenia, gdyż policja jedzie na miejsce usiłując przedostać się przez duże korki. Jak usłyszeliśmy od funkcjonariuszy z pruszkowskiej komendy otrzymali oni zgłoszenie o wypadku trzech aut. Jak widać na powyższym zdjęciu, jeden z nich był pojazdem uprzywilejowym wiozącym krew.

Według wiadomości udostępnionej przez Ochotniczą Straż Pożarną z Raszyna ranne są trzy osoby. Do wypadku doszło przed węzłem Salomea.

Wkrótce więcej informacji.

AKTUALIZACJA GODZ. 13.00

– O godz. 10.56 dwa samochody osobowe zderzyły się z karetka do przewozu krwi. Wstępnie dwie osoby zostały ranne. Są bardzo duże utrudnienia w kierunku Warszawy. Cztery pasy stoją. Policjanci są na miejscu próbują kierować samochody na objazdy, ale jest bardzo trudno tam przejechać – powiedziała nam Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak doszło do zderzenia? – Na tę chwilę nie mamy takich informacji. Będziemy to ustalać – odpowiada policjantka.

Niestety nie wiadomo też kiedy ruch na trasie zostanie wznowiony.

AKTUALIZACJA GODZ. 13.40

Zespół prasowy KSP poinformował naszą redakcję, że udrożniono jeden pas ruchu. Jednak trzy pasy nadal są zablokowane.

AKTUALIZACJA GODZ. 15.10
Trasa jestjuż przejezdna.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.