Grodzisk: Przedszkole walczy o plac zabaw

Region

Przedszkole nr 5 z Grodziska Mazowieckiego bierze udział w konkursie ekologicznym, w którym główna nagrodą jest nowoczesny plac zabaw.

Organizatorem konkursu „Po stronie natury” jest Fundacja Nasza Ziemia, zaś fundatorem nagród jest firma Żywiec Zdrój. Konkurs jest elementem programu ekologicznego „Po stronie natury”. W ramach programu prowadzona jest coroczna akcja sadzenia miliona drzew w Beskidzie Żywieckim oraz kampania edukacyjna, która ma zachęcić Polaków do troski o drzewa i ochrony środowiska. Działania są również kierowane do najmłodszego pokolenia, które dopiero uczy się obserwować przyrodę i rozwija w sobie postawy proekologiczne.

W konkursie „Po stronie natury” biorą udział przedszkola i szkoły z całej Polski. Każda ze zgłoszonych placówek przesłała do organizatorów przygotowany przez siebie plakat. a na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Przedszkolakom Żywiec Zdrój ufunduje ekologiczny plac zabaw, a autorzy najciekawszych prac zgłoszonych przez szkoły podstawowe pojadą na ekologiczne „zielone szkoły”.

Głosowanie trwa tylko do 17 kwietnia! Głosować można tylko raz dziennie z jednego komputera. Każdy głos się liczy, ponieważ dziesięć plakatów z największą liczbą głosów internautów trafi do jury, które wybierze zwycięzcę. Zachęcamy do głosowania na plakat grodziskiego przedszkola zatytułowany pt. „Rośnijmy Razem”.

Głosy można oddać tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.