Gmina zapłaci za czipowanie

Nadarzyn

Gmina Nadarzyn prowadzi akcję czipowania psów i kotów. Wszystkie koszty związane z zabiegiem pokrywa urząd.

Warto zdecydować się na oznakowanie swojego pupila. Dlaczego? Dzięki czipowi łatwiejsze będzie odnalezienie zwierzaka w przypadku jego zaginięcia. Właściciele czworonogów często obawiają się, że podczas czipowania ich zwierzę może cierpieć. Uspokajamy, zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Czip jest niewielki, a pod skórę zwierzaka trafia za pomocą strzykawki. Po wykonaniu całego zabiegu dane dotyczące zwierzęcia oraz jego właściciela umieszczane są w  Międzynarodowej Bazie Danych.

W zasadzie czipowanie trwa chwilę. Dlatego warto, aby mieszkańcy gminy Nadarzyn skorzystali z okazji i dokonali oznakowania swoich psów i kotów. Wszystkie koszty związane z zabiegiem pokrywa urząd gminy. Akcja trwa do 31 grudnia br. bądź do wyczerpania środków finansowych.

Jednak trzeba spełnić kilka warunków, aby skorzystać z akcji. Przede wszystkim właściciel musi posiadać adres zamieszkania na terenie gminy, okazać dowód tożsamości oraz książeczkę zdrowia zwierzaka. Ważne jest również posiadanie świadectwa szczepienia przeciwko wściekliźnie.  

Mieszkańcy gminy mogą zaczipować swoje czworonogi w przychodni weterynaryjnej przy ul. Rolnej 103 w Kajetanach, z którą urząd podpisał umowę. Na wykonanie zabiegu można umówić się telefonicznie po numerem 22 739 88 25, 602 610 607.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.