Gmina wyremontuje drogi

Brwinów

Gmina Brwinów postanowiła poprawić stan swoich dróg. Do remontu zakwalifikuje się 16 ulic zlokalizowanych w Brwinowie, Falęcinie, Kaniach, Milęcinie i Otrębusach.

– Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na naprawę kolejnych 19,5 tys. m² ulic w technologii odtworzenia nawierzchni drogi destruktem i podwójnego utrwalenia powierzchniowego grysami i emulsją asfaltową na podbudowie z tłucznia betonowego – czytamy na stronie gminy Brwinów.

Które ulice przeznaczono do remontu? W Brwinowie: Batorego, Klonowa (od Kampinoskiej do Chopina), Miodowa (od Pszczelińskiej do końca nr 23), Nowoprojektowana, Partyzantów (od Otrębuskiej do końca nr 12A), w Falęcinie: dz. 101/2 (od drogi powiatowej do nr 22), w Kaniach: Zdrojowa (od Topolowej do Chopina), Wiosenna (od Piłsudskiego do nr 35), Jaśminowa (od ronda do Wrzosowej), Wrzosowa (od Jaśminowej do Azaliowej), Maciejkowa, w Milęcinie: dz. 52/1 i 52/3, w Otrębusach: Wiosenna (od Nadarzyńskiej do Franciszkańskiej), Łąkowa (do przepompowni) oraz w Żółwinie: Łąkowa (od nr 34 do nr 42), Zachodnia (od Nadarzyńskiej do nr 4).

Zakres prac obejmie korytowanie, wykonanie podbudowy i nawierzchnię z destruktu. Oprócz tego wyregulowane zostaną elementy urządzeń podziemnych – zasuwy, hydranty czy studnie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.