Gdzie spotkacie Orszak Trzech Króli?

Region

Dziś z okazji Objawienia Pańskiego w kilku miastach naszego regionu będzie można podziwiać Orszaki Trzech Króli. Sprawdźcie gdzie i kiedy będzie można spotkać te barwne korowody.

MILANÓWEK
Przemarsz Orszaku ulicami Milanówka poprzedzony będzie mszą św. w kościele Św.
Jadwigi Śląskiej (ul. Kościuszki w Milanówku) Około 13:30 zostanie sformowany Orszak, który wyruszy ulicami: Kościelną do wiaduktu, następnie ul. Smoleńska i ul. Warszawską do Ochotniczej Straży Pożarnej. Zakończenie OTK planowane jest na terenie OSP o godzenie 14.30.
Start godz. 12.30 (msza św), 13.30 formowanie orszaku
Miejsce: kościół Św. Jadwigi Śląskiej

NADARZYN
W Nadarzynie orszak wystartuje o godz. 11.00 sprzed placu przy cmentarzu. Na godz. 12.00 zaplanowano Anioł Pański, przejście na pl. Poniatowskiego i wspólne kolędowanie. W godz. 11.00 – 15.00 zamknięta dla ruchu zostanie część pl. Poniatowskiego. Autobusy ZTM linii 703, 711, 733  we wspomnianych godzinach zatrzymywać się będą na przystanku przy ul. Kościelnej.
Start godz. 11.00
Miejsce: plac przy cmentarzu

PIASTÓW
Już po raz drugi ulicami Piastowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Zbiórka o godzinie 9.30 na rogu ulicy Lwowskiej i al. Krakowskiej. Orszak przejdzie ulicami: Lwowską, Hallera, Słowiańską, al Krakowską do kościoła pw. Matki Bożej Częstochowskiej. W kościele o godz. 11.30 nastąpi uroczysta eucharystia.
Start godz. 9.30
Miejsce: róg Lwowskiej i al. Krakowskiej

PRUSZKÓW
Tegoroczny Orszak Trzech Króli w Pruszkowie będzie niesamowitym wydarzeniem. W tym roku przygotowały go wspólnie szkoły i parafie. Wielki Orszak rozpocznie się o godz.12.00 w Parku  Potulickich (od strony ul. Lipowej) i przejdzie do Parku Sokoła, gdzie od będzie uroczyste zakończenie.
Start godz. 12.00
Miejsce: Park Potulickich (od strony ul. Lipowej)

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.