Gdzie nowa siedziba MCK?

Milanówek

Kolejna ważna decyzja przed władzami Milanówka. Chodzi o lokalizację nowej siedziby Milanowskiego Centrum Kultury. Magistrat chce, aby głos w tej sprawie zabrali mieszkańcy.

Wystawy, koncerty, festiwale plenerowe, warsztaty, bale, zabawy, spotkania – to wszystko oferuje MCK, które jest ważnym punktem na mapie Milanówka. Przed wszystkim instytucja stawia na upowszechnienie kultury i sztuki, a także edukację dzieci i młodzieży. Milanowskie Centrum Kultury jest otwarte dla szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców.

Jednak dotychczasowa siedziba MCK nie nadaje się do dalszego funkcjonowania. Ze względu na zły stan techniczny budynek zostanie rozebrany. Zasadne jest pytanie, co dalej? Możliwości są dwie: nowa siedziba powstanie w dotychczasowym miejscu bądź w innej lokalizacji. Kwestia ta daje pole do dyskusji o przyszłości MCK i jego funkcji.

Milanowski magistrat chce głos w sprawie zabrali mieszkańcy. – Zachęcam do wypowiadania swoich opinii, które będą dla mnie wskazówką i ogromną pomocą przy podejmowaniu dalszych decyzji. Czasu jest mało, wielu mieszkańców czeka z niecierpliwością na nową siedzibę MCK – informuje Wiesława Kwiatkowski, burmistrz Milanówka.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje opinie do 13 maja. Można je złożyć bądź nadesłać na adres Milanowskiego Centrum Kultury przy ul. Kościelnej 3 bądź mailowo: sekretariat@mckmilanowek.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.