Galeria Grodova przyciągnęła tłumy

Grodzisk Maz.

W dniu otwarcia oraz w pierwszy weekend po otwarciu Galerię Grodovą w Grodzisku Mazowieckim odwiedziło blisko 42 tys. osób. Na powierzchni 5,1 tys. mkw. najmu mieszczą się 22 sklepy i punkty usługowe. Galeria, której inwestorem jest Napollo, została uroczyście otwarta 1 grudnia.

Galeria Grodova zlokalizowana jest w samym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ul. H. Sienkiewicza 46/50. Na dwóch poziomach centrum znalazły się takie marki jak: Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, EMPIK, RTV EURO AGD, SMYK, Martes Sport, 50 Style, TXM, Diverse, Medicine Everyday Therapy, Quiosque, Ziaja dla Ciebie, Kangur. Usługi w Galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, biuro podróży Itaka, Teletorium, salonik Kolportera i salon Play.

– Galeria Grodova odniosła sukces zarówno w sferze najmu – już na kilka miesięcy przed otwarciem była w całości wynajęta – jak również komercyjny. W dniu otwarcia, statystycznie, galerię odwiedziła blisko połowa mieszkańców miasta, a niektórzy Najemcy organizowali dodatkowe dostawy towaru – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. – Galeria Grodova to bardzo dobre miejsce zarówno na zakupy codzienne jak i incydentalne. Na  stosunkowo niewielkiej powierzchni najmu zgromadziliśmy bardzo  szeroką ofertę dobraną pod kątem zróżnicowanych potrzeb Klientów, od zakupów spożywczych, poprzez modę, sport, hobby, produkty z kategorii zdrowie i uroda, jak i specjalistyczne – dodaje Dorota Beltrani.

Inwestorem Galerii Grodovej jest NAPOLLO. Firma realizacje inwestycje handlowe oraz mieszkaniowe.

NAPOLLO jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz rozwija format obiektów handlowych typu convenience w centrach miast do 100 tys. mieszkańców, wielkich osiedli mieszkaniowych oraz w miastach satelickich polskich aglomeracji. NAPOLLO realizuje również inwestycje mieszkaniowe.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.