Galeria Fitness w nowej lokalizacji

Pruszków

Kluby fitness w naszym regionie cieszą się dużym powodzeniem. I nie ma się co dziwić. Bycie fit stało się modne. I dobrze, bo korzystamy na tym podwójnie. Oprócz lepszego wyglądu, jesteśmy zdrowsi i dodatkowo pełni energii. W ostatnim czasie jeden z popularnych klubów fitness borykał się z problemami. Wszystko przez czerwcową ulewę, która dała się we znaki nie tylko mieszkańcom, ale i lokalnym firmom. Ofiarą nawałnicy padła Galeria Fitness w Pruszkowie. Niedługo punkt wznowi swoją działalność, ale w nowej lokalizacji.

Osoby korzystające z usług klubu znajdującego się przy ul. Bolesława Prusa przyzwyczaiły się miejsca, w którym działał. Czy nie było możliwości wyremontowania dotychczasowego lokalu? – To już nie pierwszy raz kiedy zalało nam galerię. Do tej pory nasza siedziba znajdowała się przy ul. Bolesława Prusa. Lokal był umieszczony w niecce, poniżej poziomu ulicy. Przy większych ulewach nas zalewało. Teraz zdecydowaliśmy się przenieść Galerię Fitness do nowej lokalizacji, by podobne historie już nie miały miejsca – mówi nam Magdalena Gołębiowska z Galerii Fitness. 

Pojawia się więc pytanie gdzie i od kiedy galeria będzie ponownie działać? Wiadomo już, że Galeria Fitness będzie funkcjonować w budynku przy ul. Chopina 2/4 w Pruszkowie vis a vis Pałacyku Sokoła. Obecnie trwają prace adaptacyjne w nowym lokalu. – Planujemy wznowić działalność w sierpniu. Dokładny termin podamy na naszym facebookowym fanpage’u – zaznacza Gołębiowska. 

To nie jedyne nowości. Wiadomo już, że dzięki nowej lokalizacji i bliskości parku powiększy się nieco oferta zajęć klubu. Park Kościuszki umożliwi bowiem prowadzenie zajęć outdoorowych oraz organizację ciekawych imprez.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.