Gala sztuk walki w Piastowie

Piastów

Już 5 grudnia w Piastowie odbędzie się Gala Mistrzów Sztuk i Sportów Walki. Jakie atrakcje czekają na uczestników imprezy?

Sporty walki zyskują coraz większą popularność. Rodzice chętnie wysyłają dzieci na zajęcia judo czy też karate. Piastowska gala będzie poświęcona różnym sportom walki. – Będzie to impreza typowo familijna. Nie jest to konfrontacja sztuk walki, lecz przedstawienie ich piękna – mówi Artur Tykwiński, trener UKS Hyosai.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie. 5 grudnia w hali widowiskowej Szkoły Podstawowej 2 przy al. Krakowskiej 20 w Piastowie z bliska będzie można poznać tajniki ju-jitsu, judo, aikido, kendo, krav magi, combat 56, boksu, zapasów, muay thai, kung fu, wushu, tai chi, capoeiry, karate i vale tudo. – Celem gali nie jest rywalizacja. Przewodnią ideą jest pokaz różnych sztuk walki. Chcemy zademonstrować tym, którzy przyjdą na czym dana sztuka walki polega. Planujemy również krótko przedstawić każdą dyscyplinę, aby pokazać nieco szerszy obraz i wzbudzić zainteresowanie. Naszym celem jest pokazanie różnorodności i piękna sztuk walki. Chcemy podkreślić, że nie jest to tylko mordobicie w klatkach, ale wartościowe sporty, które obecne są na igrzyskach olimpijskich – wyjaśnia Tykwiński.

Organizatorzy przygotowali również inne atrakcje. Uczestnicy będą mogli zobaczyć pokaz tresury psów i pokaz street workoutu. Dla tych, którzy mają precyzyjne oko też się coś znajdzie. Swoją celność będzie można ocenić na strzelnicy laserowej. 

Gala Mistrzów Sztuk i Sportów walki odbędzie się 5 grudnia  w hali widowiskowej Szkoły Podstawowej 2 przy al. Krakowskiej 20 w Piastowie o godzinie 16.00. – Z okazji Mikołajek dzieci będą mogły liczyć na upominki. Na pewno spędzą czas w sposób ciekawy, a przy okazji dostaną coś słodkiego – zdradza trener UKS Hyosai.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.