Festiwal Grillowania tuż, tuż!

Grodzisk Maz.

Już jutro, 28 maja odbędzie się Festiwal Grillowania w Grodzisku Mazowieckim. To nowa impreza plenerowa zorganizowana z myślą o smakoszach potraw przyrządzanych na ruszcie.

Po chłodnych miesiącach wiele osób tylko czeka aż będzie można wyjść na świeże powietrze i rozpocząć sezon grillowy. Jak co roku najlepszym czasem do wspólnego biesiadowania przy rusztach jest majówka. To w te dni po raz pierwszy czuje się unoszący zewsząd zapach smażonego mięsa. Ale to tylko początek letniej przygody!

Włodarze Grodziska Mazowieckiego postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu mieszkańców i przygotowali coś specjalnego… Zorganizowali pierwszą, tak dużą plenerową imprezę dla fanów grillowanego mięsa i nie tylko. Podczas festiwalu pojawią się firmy, które zaprezentują swoje kulinarne umiejętności. Najwięksi znawcy grillowania przygotują wyśmienite potrawy! Każdy kto będzie miał na to ochotę spróbuje smakołyków z rusztu – a tych nie będzie mało. Z pewnością nie zabraknie karkówki, kurczaka, kaszanki, kiełbasek i wielu innych dań.

Takiej okazji chyba nie można przegapić? Zwłaszcza, że to nie tylko kilka godzin jedzenia, ale spędzenia czasu w gronie najbliższych nam osób, a jak zapowiadają organizatorzy szykuje się iście rodzinny klimat. O dobrą oprawę muzyczną imprezy zadba Trio Bogdana Wiśniewskiego.

Start: 28 maja, godz. 15.00.
Miejsce: Park Skarbków, Grodzisk Mazowiecki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.