Fabryka Czekolady w Centrum Janki

Janki

Gratka dla miłośników słodkości. Od soboty Centrum Janki zmieni się w Fabrykę Czekolady. Będzie to okazja aby od kuchni przyjrzeć się jak powstają łakocie.

Atrakcji nie zabraknie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, animacjach z czekoladą w roli głównej, zwiedzić Fabrykę od środka. Ich rodzice i opiekunowie będą mogli wygrać kartę podarunkową o wartości 100 złotych na dodatkowe zakupy w Centrum Janki.

– Fabrykę Czekolady w Centrum Janki będzie można odwiedzić od 28 maja do 5 czerwca w godzinach 10.00-18.00. Pod okiem animatorów przebranych za pracowników fabryki dzieci będą mogły wyprodukować własne czekoladki, ozdobić je kolorowymi posypkami i zjeść lub zabrać do domu. Podczas specjalnych warsztatów edukacyjnych maluchy poznają tajniki wytwarzania czekolady, od procesu zastygania aż po moment jej dekorowania, a także dowiedzą się, z czego powstaje czekolada. Przed wejściem do Manufaktury Czekolady na najmłodszych będą czekać liczne czekoladowe animacje – informują organizatorzy.

A jak zdobyć kartę na zakupy? Przez dwa weekendy (28, 28 maja i 4, 5 czerwca) pierwszych 500 klientów, którzy okażą paragony za zakupy o wartości minimum 100 złotych dokonane na terenie galerii handlowej i odpowiedzą na pytanie dotyczące czekolady, otrzyma w prezencie czekoladowy smakołyk. W 20 czekoladach zostanie ukryty „Złoty Bilet” uprawniający do odbioru karty podarunkowej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.