Ekipa „Na Wspólnej” w Nadarzynie

Nadarzyn

Celem wizyty ekipy „Na Wspólnej” w Nadarzynie nie było spotkanie z fanami, lecz kręcenie scen do kolejnych odcinków popularnego serialu.

„Na Wspólnej” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który cieszy się sympatią widzów. Pierwszy odcinek wyemitowano pod koniec stycznia 2003 roku. Do tej pory bohaterowie serialu gościli w domach widzów ponad 2400 razy. „Na Wspólnej” opowiada o losach przyjaciół, którzy są wychowankami domu dziecka i zakładają spółdzielnię zarządzającą apartamentowcem. W serialu występuje wielu znanych aktorów m.in. Bożena Dykiel, Renata Dancewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, Adam Fidusiewicz czy Jakub Wesołowski. Głównym miejscem akcji jest Warszawa.

Ekipa „Na Wspólnej” zawitała do Nadarzyna. 8 marca w budynku zlokalizowanym na Placu Poniatowskiego kręcono zdjęcia do kolejnych odcinków serialu. Warto dodać, że to nie pierwsza wizyta filmowców w Nadarzynie. Kamery „Na Wspólnej” pojawiły się na Placu Poniatowskiego kilka tygodni temu. Wtedy miejscem akcji był znajdujący się w pobliżu park.

Warto zatem bacznie śledzić kolejne odcinki serialu „Na Wspólnej”, żeby zobaczyć, co spotkało bohaterów podczas scen kręconych w Nadarzynie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.