Dziura w Żwirowej będzie załatana

Region

Otrzymaliśmy informacje od jednej z naszych czytelniczek o dużej dziurze w ulicy Żwirowej w Komorowie. Uszczerbek w nawierzchni jest przyczyną wielu awarii w samochodach okolicznych mieszkańców.

– Wracając z pracy wjechałam w gigantyczną dziurę w ulicy Żwirowej i złapałam gumę. Od razu pojechałam do mechanika – pisze pani Marta. – Powiedział, że prawie każdy samochód, który wpada w tą dziurę łapie gumę, a opona nadaje się jedynie do wyrzucenia – dodaje.

Przy deszczowej pogodzie dziura zamienia się z niepozornie wyglądającą kałużę. Jednak wjazd w nią może zakończyć się niemiłą niespodzianką i wizytą u mechanika lub wulkanizatora. – Na ulicy Żwirowej nie ma zbyt dużego natężenia ruchu. Głównie jeżdżą tam mieszkańcy – zaznacza Andrzej Łuszczyński, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska z Michałowic. – Otrzymaliśmy informacje o tej dziurze. Firma, która załata tą i kilka innych dziur pojawi się tam w piątek lub poniedziałek. Wszystko zależy jednak od warunków pogodowych – dodaje.

Jeśli uszkodzimy samochód przez ubytki w nawierzchni jezdni możemy starać się o odszkodowanie od zarządcy drogi. – Do urzędu gminy nie wpłynęły żadne pisma i wnioski o rekompensatę za uszkodzenia pojazdów – podkreśla Łuszczyński.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.