Dzień otwarty z iGenesis

Granica

Klinika Promotus zaprasza wszystkich na dzień otwarty z iGenesis. Już 10 grudnia wszyscy zainteresowani będą mogli poznać najnowocześniejsze badanie nutrigenetyczne.

Masz ciągły problem z odpornością organizmu? Mimo stosowania diety i regularnych ćwiczeń nie chudniesz? Masz alergie pokarmowe? A może borykasz się z problemami z cerą? Jeśli na któreś z tych pytań jesteś w stanie odpowiedzieć „tak” to warto abyś zapoznał się z nowym badaniem iGenesis.

Czym jest iGenesis? To badanie nutrigenetyczne, które pozwala sprawdzić korelację pomiędzy poszczególnymi genami. Na postawie raportu otrzymujemy informacje, które będą nam przydatne przez całe życie. Wyniki pozwolą tak zmodyfikować naszą dietę by zmniejszyć ryzyko zachorowania min. na cukrzycę, niektóre choroby nowotworowe oraz uniknąć udaru, zwału serca czy nadciśnienia tętniczego. To jednak nie koniec. Badanie wskazane jest również dla kobiet planujących zajść w ciążę, osób uprawiających sport a nawet tych przewlekle chorujących. – Jest to jedyne w Polsce badanie nutrigenetyczne, które sprawdza zależności między genami. Na tej podstawie możliwe jest stworzenie diety zgodnej z potrzebami twojego organizmu. Żywienie oparte o informacje zwarte w kodzie DNA pomoże poprawić stan twojego zdrowia i sylwetki oraz uniknąć wielu chorób dietozależnych – zachęcają organizatorzy spotkania.

To jednak nie koniec. W trakcie dnia otwartego w Kilinice Promotus oprócz informacji o iGenesis będzie można wysłuchać wykładu Agnieszki Piskały, certyfikowanego Diet Coacha zatytułowany: „Fakty i mity diety bezglutenowej i bezlaktozowej” (godz.11.00)

Przed i po wykładzie będzie można wykonać bezpłatne badanie analizy składu ciała.

Start: 10 grudnia, godz. 10.00
Miejsce: Klinika Promotus, Pruszkowska ul. Pruszkowska 44, Granica

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.