Dzieci zostały zasypane zabawkami

Brwinów

Zbiórka zabawek dla podopiecznych Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie zakończyła się sukcesem. Dzieci nie będą się nudzić.

To wszystko dzięki dobremu sercu ludzi, którzy potrafią i chcą się dzielić. Każdy gest może przyczynić się do sprawienia komuś radości. Z pewnością uśmiechy pojawią się na twarzy dzieci, które spędzają czas w świetlicach na terenie gminy Brwinów. W ramach zbiórki najmłodsi otrzymali klocki, gry edukacyjne, planszówki oraz materiały plastyczne. 

Świąteczna zbiórka okazała się sukcesem. Organizatorzy są zadowoleni z efektów akcji. Teraz muszą przebrnąć przez wszystkie otrzymane paczki i dokonać segregacji zabawek. – Trafiło do nas wiele zabawek. Przed świętami otrzymywaliśmy paczki, pojawiały się kolejne osoby, które zostawiały upominki. Teraz naszedł czas, aby je posegregować oraz rozdysponować między nasze placówki. Muszę podkreślić, że po ukazaniu się artykułu na temat zbiórki na portalu WPR24.pl zainteresowanie akcją wzrosło. Jesteśmy zadowoleni z efektów zbiórki – tłumaczy Magda Lipińska ze Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brwinowie.

Zabawki trafią do świetlic środowiskowych na terenie gminy. – Pod naszą opieką znajdują się cztery świetlice. Postaramy się podzielić zabawki tak, aby każda placówka jak najbardziej na tym skorzystała i wzbogaciła swój asortyment. Opiekujemy się obecnie 100 dzieci. Mamy nadzieję, że nowe zabawki sprawią im dużą radość. Będziemy je wykorzystywali do codziennych zajęć. Na pewno urozmaicą czas dzieciom – mówi Lipińska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.