Dwukrotnie zatrzymany za jazdę „na podwójnym gazie”

Grodzisk Maz.

Tylko jednego dnia 43-letni kierowca dwa razy wsiadł za kierownicę auta mając na początku dwa, a później już trzy promile alkoholu w organizmie. Dwukrotnie zatrzymała go policja. Podczas drugiej kontroli Piotr Ś. próbował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę.

Kilka dni temu funkcjonariusze policji dwukrotnie musieli podjać interwecję wobec jednego kierowcy. Po godz. 16.00 w Wycinkach Osowski zauważyli fiata, który poruszał się całą szerokością drogi. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli, okazało się, że kierujący nim mężczyzna ma w organizmie dwa promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a samochód przekazali wskazanej osobie.

Ten sam dzień, godzina 20.00. Funkcjonariusze podejmują interwencję wobec kierowcy fiata, który na przejściu dla pieszych w Grodzisku Mazowieckim wyprzedzał samochód ciężarowy. Po sprawdzeniu kierowcy wyszło na jaw, że został on zatrzymany trzy godziny wcześniej. W drodze na komendę Piotr Ś.  kilkakrotnie próbował wręczyć policjantom łapówkę, w zamian za zaniechanie dalszych czynności. Kolejne badanie trzeźwości wykazało u 43-latka trzy promile alkoholu…

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty: kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.