Dwóch pacjentów oddaliło się ze Szpitala Tworkowskiego

Pruszków

5 grudnia ze szpitala znajdującego się w pruszkowskich Tworkach uciekło dwóch pacjentów. Do tej pory nie udało się ich znaleźć.

O sprawie poinformował nas czytelnik. – Ze Szpitala Tworkowskiego uciekły dwie osoby, policja prowadzi poszukiwania. Z tego co wiem, to nie pierwszy taki przypadek – pisze Henryk w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

O sprawę zapytaliśmy pruszkowską policję. – Z jednej z placówek leczniczych na terenie Pruszkowa oddaliło się dwóch pacjentów. O zdarzeniu otrzymaliśmy informację o godz. 19.30. Wczoraj, poszukiwania tych pacjentów trwały do późnych godzin wieczornych – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

I poszukiwania trwają nadal. – Na chwilę obecna nie udało się ich znaleźć – zaznacza podkom. Kańka.

Spytaliśmy też czy mieszkańcy mają powody do obaw. Jednak od policjantki usłyszeliśmy, że nie posiada informacji o tym, by pacjenci byli niebezpieczni.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.