Dwie oferty na przebudowę boiska Pogoni

Grodzisk Maz.

Poznaliśmy oferty, które wpłynęły w przetargu na przebudowę boiska Pogoni w Grodzisku Mazowieckim. Obie oscylują w granicach 2 mln zł.

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa boiska do piłki nożnej oraz rozbiórka, budowa bądź przebudowa elementów towarzyszących zagospodarowania terenu. Swoje oferty złożyły dwie firmy. Nova Sport zaoferowała nieco ponad 2,2 mln zł, natomiast Eversport – 2,05 mln zł. Biorąc pod uwagę, że miasto zamierza przeznaczyć na ten cel 2,12 mln zł to nie powinno być problemów z rozstrzygnięciem przetargu. Najpewniej zostanie wybrana oferta niższa, o ile kwestie formalne będą poprawne…

Celowo przytoczyliśmy tutaj kwestie formalne. Ponieważ poprzednie przetargi były unieważnianie nie tylko z powodów wysokich ofert, ale i braków merytorycznych. A warto tutaj dodać, że wyżej wymienione firmy brały udział w poprzednich postępowaniach. Pozostaje trzymać kciuki.

A co zmieni się na Pogoni? Planuje się rozbiórki istniejących piłkochwytów, ogrodzenia, nawierzchni z kostki betonowej, poidełka. Wymieniona zostanie nawierzchnia istniejącego boiska ze sztucznej trawy. Wybudowane zostanie ogrodzenie o wysokości 1,5 m, a to o wysokości 2,1 m będzie przebudowane. Powstaną nowe 8-metrowe piłkochwyty. Nie zabraknie również nowych elementów małej architektury.

Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca maja tego roku.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Dwie oferty na przebudowę boiska Pogoni”

 1. Rado pisze:

  Teraz stadion Pogoni to dziadostwo !
  Orkan w Sochaczewie piekny obiekt odnawia !
  Rugby stadion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły