Dumny paw świeci w parku

Podkowa Leśna

Dekoracje świąteczne to coś na co czeka wielu mieszkańców gmin. W Podkowie już można podziwiać tegoroczne świecące ozdoby. To, co przykuwa największą uwagę to z pewnością paw umieszczony w parku.

– Wolnostojący sześciometrowy królewski ptak wzbudza ogromne zainteresowanie mieszkańców i przyjezdnych, którzy robią zdjęcia – komentuje Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

W istocie trudno nie zauważyć wielkiego pawia. Ale to niejedyna z dekoracji na terenie Podkowy, bowiem mieszkańcy mogą podziwiać udekorowaną światełkami choinkę oraz dekoracje na latarniach. Wszystkie ozdobny zostaną w mieście-ogrodzie do 2 lutego.

Jak wyjaśnia burmistrz Podkowa do tej pory była dość skromnie dekorowana w okresie zimowym. Głównymi dekoracjami były lampki zawieszone na drzewach. W tym roku może ich zabraknąć. – Pomimo próby „reanimowania” światełek na niewiele to się zdało, kable są poprzerywane i rzadko gdzie udało je się zapalić. Darząc je dużym sentymentem spróbujemy z nimi jeszcze coś zrobić.  Dlatego znajdując oszczędności w budżecie w tym roku po raz pierwszy pokuszono się o zamówienie dekoracji z prawdziwego zdarzenia – zaznacza Tusiński.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.